Доставка

Ми розуміємо, що одягатися гарно та стильно прагнуть жінки в кожній точці України, тому здійснюємо доставку речей відомих європейських брендів по всім населеним пунктам. 


Оформлюючи замовлення через сайт нашого інтернет-магазину чи за телефоном, ви можете обрати той спосіб доставки, який є для вас найбільш зручним:

  • “Новою Поштою” – відбувається по всій території України. Обраний товар прибуває на відділення або за адресою. Після підтвердження менеджером вашого замовлення на ваш телефон прийде SMS-повідомлення з номером накладної, за яким ви зможете відстежити свою посилку на офіційному сайті “Нова Пошта” та дізнатися, коли вона буде чекати вас у відділенні. Вартість доставки – 150 грн. Якщо сума замовлення складає понад 5000 грн, то доставка безкоштовна.
  • Кур’єром від bonlook.ua – діє лише у Києві для замовлень від 5000 грн. Якщо ви не впевнені в розмірі обраної речі, ви можете скористатися послугою “Примірка вдома”. Вартість послуги - 200 грн.

В періоди акцій терміни доставки можуть незначно змінюватися.

Ми залишаємо за собою право зупинити відправку замовлень з післяплатою, якщо покупець декілька разів поспіль не викупив попередні замовлення з накладенним платежем. В такому разі відправка наступних замовлень можлива лише після 100% оплати на сайті.