Доставка

Ми розуміємо, що одягатися гарно та стильно прагнуть жінки в кожній точці України, тому здійснюємо доставку речей відомих європейських брендів по всім населеним пунктам. 


Оформлюючи замовлення через сайт нашого інтернет-магазину чи за телефоном, Ви можете обрати той спосіб доставки, який є для Вас найбільш зручним:

  • “Новою Поштою” – відбувається по всій території України. Обраний товар прибуває на відділення або за адресою. Після підтвердження менеджером Вашого замовлення на Ваш телефон прийде SMS-повідомлення з номером накладної, за яким Ви зможете відстежити свою посилку на офіційному сайті “Нова Пошта” та дізнатися, коли вона буде чекати вас у відділенні. Вартість доставки – 100 грн. Якщо сума замовлення складає понад 5000 грн, то доставка безкоштовна.
  • Кур’єром від bonlook.ua – діє лише у Києві для замовлень від 5000 грн. Якщо Ви не впевнені в розмірі обраної речі, Ви можете безкоштовно скористатися послугою “Примірка вдома”. У тому випадку, якщо Ви не купите жодного товару із замовлення, вартість послуги складатиме 200 грн.