Що носити з настанням холодів?

Что носить с наступлением холодов?

Аби не бігати стрімголов в пошуках трендового пальто або тренчу дощової осені, пропонуємо дізнатись зараз — який принт буде актуальним, спойлер: якщо Ви прихильниця стилю Сари Джесіки Паркер, то тіштесь, цієї осені будете найстильнішою!

 

Нікуди не ділись улюблені бежеві пальто та тренчі від пісочного до відтінку camel, ті, хто придбав такі уже оцінили переваги. Буде актуально ще не один сезон, головне зупинитись на простому крою, без лишніх деталей. Плюси такого варіанту у можливості міксувати різні аксесуари: шарф, рукавички, головний убір, брошка, можна створювати різні образи. Не намагайтеся економити на верхньому одязі, пальто це буде чи тренч воно повинно бути пошите з якісної тканини, лише при такій умові Ви виглядатимете в ньому бездоганно. Це виправдана інвестиція, оскільки пальто свого роду поза тимчасовими трендами, воно завжди робить образ повноцінним і додає вишуканості.


Найзухваліший варіант, для сміливих, впевнених в собі — шкіряний тренч. Чорний колір перетворить Вас в жінку-вамп, для тих, хто наважився бути в центрі уваги — принт рептилія. В мінливу погоду носіть такий з легкими напівпрозорими сукнями довжини міді та мартінсами.


 

Строго у формі. Дизайнери надихнулись армійською концепцією і відобразили це в нових колекціях у вигляді притаманних солдатській формі темно-зеленим відтінках, використовуючи окантовки, металічні масивні гудзики, бляшки на поясі.


Поруч зі шкіряними тренчами, активно використовується вініл. Глянцеві відблиски грають на сміливих анімалістичних принтах, кидаючи виклик концепції класичного тренчу із котону.
І наостанок, улюблене пальто героїні серіалу “Sex and the City” - принту “Принц Уельський”. Головна героїня носила його в різноманітних відтінках и довжині, в основному елегантне міді. В цьому сезоні принт на піку популярності. Не бійтесь крупної клітинки, у верхньому одязі вона виглядає органічно. Палітра відтінків широка, тим не менш восени хочеться теплоти шоколадних, бурих відтіків або світліших — охра, тофі, camel.З чим носити клітчасте пальто?

Багато залежить від кольору і його довжини, більш універсальні моделі довжини міді, прямого крою. Вони однаково добре поєднуються зі спідницями і брюками. Щоб не переборщити з кольоровою гамою, обирайте однотонні речі. Це не означає, що інші принти з ним не поєднується, звертайте увагу на фактуру, розмір та природу візерунку. Якщо це шарф, він цілком може бути в клітинку, якщо вона ледве помітна і підходить по кольору до образу.

Клітчастий принт дає можливість підібрати яскраве кольорове взуття, наприклад неонові туфлі в тон клітки завжди виглядатимуть ефектно.

Сьогодні пальто не обов’язково носити з класичним взуттям, навпаки цей елемент верхнього одягу виглядає цікаво в поєднанні з протилежними стилями, експериментуйте зі взуттям, грайте на контрасті.