Сумка – як головний аксесуар модного образу 2019!

Сумка - как главный аксессуар модного образа 2019!

Сумка – як головний аксесуар модного образу 2019!

«Чим не звичніше – тим краще», – здається, саме такого девізу дотримувалися знамениті дизайнери при створенні своїх колекцій сумок у 2019 році. При чому ця незвичність проявлялася не тільки в неординарних формах, але і в матеріалах.

Сучасні модниці, все частіше відмовляються від класичних сумок і віддають перевагу незвичним фактурам та формам. Сьогодні сумка – це не просто місце, де зберігаються необхідні речі, це – своєрідний арт-об’єкт, який допомагає самовиразитися або просто спосіб привернути до себе увагу оточуючих.

Багато знаменитих брендів адаптують свої класичні моделі під сучасний настрій. Так, нещодавно бренд Louis Vuitton подарував друге життя своїй знаменитій моделі сумки Capucines. Для зміни дизайну сумочки було запрошено 6 знаменитих художників, кожен з яких продемонстрував свій погляд на Capucines. Для оновлення сумки було використано різноманітні аплікації із шкіри, змінили фактуру матеріалу та навіть використали цифровий друк.


Ще одну незвичну модель сумочки продемонстрував Loeffler Randall. Її незвичність полягає в тому, що ззовні вона схожа на мрамор. Ця «мраморна» красуня виготовлена із акрилу, але її поверхність нагадує мрамор, покритий перламутром. Це – чудова альтернатива для тих, кому набридли звичайні шкіряні сумки. Завдяки світлому нейтральному кольору дана сумочка може легко поєднуватися з будь-якими літніми речами.

 

Якщо ж ви приверженець аксесуарів у класичному чорному кольорі, але хочете бути в тренді, то колекція сумок британської акторки та моделі Кари Делевінь саме для вас. Спільно з модним домом Balmain Кара виступила дизайнером лімітованої лінійки сумок, які виконані з чорної шкіри та декоровані яскравими деталями у вигляді шипів.


Основна ідея полягала в тому, щоб сумки були універсальними і підходили під різний ритм життя їх власниць. З ними можна піти як на роботу, вдягнувши діловий костюм, так і на вечірку або на прогулянку з друзями.

ted baker ted baker 2

 

Не обійшла модна хвиля стороною і аксесуари, виготовлені із соломи, рафії або лози. Плетені сумки в цьому сезоні остаточно позбулися статусу «пляжних» і стали чудовим доповненням до багатьох луків модниць.

Так, в капсульній колекції весна-літо 2019 модний дім Celine продемонстрував величезні шопери, в’язані корзинки та навіть сумки у вигляді відра. До речі, остання стала головним аксесуаром капсули. Вона поєднала в собі натуральну лозу та коричневу телячу шкіру.


Підтримали солом’яний тренд і такі марки як: Jacquemus, колекція яких складається з гіперболізованих шоперів;  Chanel, які вирішили зробити ставку на невеликих сумках-сундуках; Sonia Rykiel – дизайнери цього бренду вирішили зробити ротангову сумку, яку помістили у авоську, зв’язану за принципом макраме. Оздобити таку модель вирішили довгою бахромою, яка дещо нагадує рибальські сіті.

Возврат к списку